בני נוער עובדים

5 stars on AppStore

בני נוער עובדיםAppStore5

בני נוער עובדים

אפליקציה המיועדת עבור בני נוער עובדים בחופש הגדול.
האפליקציה מתארת את זכויות בני הנוער ומאפשרת לבני הנוער להזין את משמרותיהם ולעקוב אחרי השכר שהם מרוויחים ניתן גם לקבוע מטרת חיסכון כיעד ולראות כמה שעות עליהם לעבוד על מנת להשיג את מטרת היעד.

פנקס מידע

לראשונה בישראל, מוצגות כל זכויות בני הנוער העובדים בצורה ברורה, נגישה וידידותית “כפנקס מידע” הניתן לדפדוף.
בפנקס המידע תוכלו למצוא את טבלת שכר המינימום לבני נוער עובדים לפי גילאים.
באיזה גיל אפשר להתחיל לעבוד, מה מותר ומה אסור למעסיק שלך לעשות ועוד הרבה מידע שימושי.

שעון נוכחות

אין לכם כוח לחשב שעות?
אין בעיה! ממשק הלשוניות מציע בנוסף גם מספר אפשרויות חביבות ליישום הזכויות, כמו למשל: “שעון נוכחות” המאפשר להזין את שעת הכניסה לעבודה ושעת היציאה מהעבודה ולקבל “דו”ח שעות” ושכר, המחושב באופן אוטומטי, על פי הגדרות שהוזנו מראש.
צריך רק להניח את האצבע על גבי “קורא טביעת אצבע דיגיטלי” המזהה את המשתמש ורושם עבורו את שעות העבודה. וכך, בכל רגע נתון, אפשר לדעת כמה כסף נחסך עד לרגע הפקת הדו”ח וכמה שעות עבודה נשארו להגשמת מטרת החיסכון שהוגדרה מראש. המידע שנצבר מוצג כדו”ח חדשי, וניתן לשליחה במייל.

מטרת חיסכון

חוסכים לאייפד חדש?
ניתן גם לקבוע בצורה גרפית ומגניבה “מטרת חיסכון” ולראות כמה שעות צריך לעבוד על מנת להגיע למטרה. יש מטרות שהוזנו מראש כמו: טיסה, בזבוזים, ביגוד, רישיון, רכב, לימודים, וניתן גם לקבוע מטרה אישית ואפילו להוסיף לה תמונה.
השימוש באפליקציה הוא חופשי וחינמי ומומלץ לכל נער ונערה עובדים!

יש כתובת!

בלשונית “עוד” ניתן לשלוח קישור לחבר, לשתף בפייסבוק ובטוויטר ובנוסף-יש גם כתובת לפניה אלינו ואנו במשרד התמ”ת מבטיחים לעזור לכם לשמור על זכויותיכם בעבודה

חופשה נעימה ובטוחה! משרד התמ”ת.

ביקורות